הדרך שלי

ד"ר אסתר קורן - מדע וחן

קוסמטיקה מקצועית בשילוב צמחי מרפא בהתאמה אישית

 

התחלתי את דרכי בעולם הקוסמטיקה בשנת  2007  בעקבות מצב רפואי שמנע ממני להמשיך לעבוד כרופאה וטרינרית מומחית. באותם הזמנים התמודדתי עם בעיות בריאות וגידול שלושה בנים לבד לאחר גירושים קשים.

בחרתי להתחיל בקרירה חדשה בעולם הקוסמטיקה ופתחתי מכון בוטיק בבית בכרמיאל. במקביל עקב הידע הרפואית שלי התחלתי די מהר להדריך בבתי ספר לקוסמטיקה מקצועית בפיקוח משרד התמ"ת נושאים קשורים לביולוגיה, אנטומיה, כימיה ועוד.

 

הקליניקה שלי בכרמיאל התפתח ובמקביל המשכתי להדריך בחברות קוסמטיקה שונות במרכז הארץ כגון חברת ביופור ואצל ד"ר דב קליין, מקום בו הדרכתי קוסמטיקאיות מקצועיות מעל 7 שנים במגוון נושאים ובינהם טיפולים טכנולוגיים, מזותרפיה, טיפוח בעור לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים, פילינגים ועוד.

לאחר כמה שנים פתחתי "מרכז להדרכות קוסמטיקאיות מקצועיות" PSCC (Practical Scientific Cosmetic Center ) מיעוד להדרכות מקצועיות לקוסמטיקאיות שכבר עברו ההסמכה ממשלתית של משרד התמ"ת, בו קיימתי קורסים מקצועיים במגוון נושאים בליווי קבוצתי ואישי.

בשנת 2018 סיימתי קורס להדרכות קבוצות בחו"ל בחברת רימון טיולים והתחלתי להוציא קוסמטיקאיות להדרכות, כנסים והשתלמויות בחו"ל תחת המותג ST travel.

 

בנוסף, למדתי בשנת 2016 קורסים על טיפול צמחי מרפא במכללת תילתן ובקמפוס ברושים אוניברסיטת תל אביב, ובשנת 2019 קורס של תוספי תזונה במכללת רידמן בחיפה.

אני מאמינה בידע ולכן אני לא מפסיקה ללמוד ולהתחדש, ומביאה איתי פסיפס של מידע בתחומים רבים שמובילים להצלחה בטיפולים, בהדרכות, בטיפים ובעצות שנותנת ללקוחות ותלמידות שלי. במשך השנים כתבתי כתבות וטורים על יופי וקוסמטיקה בעיתונים ואתרי מאמרים שונים, מאמרים שעדין מסתובבים ברשת.

למרות שאנו חיים היום בעידן של "שיווק, פרסום אינטנסיבי ורשתות חברתיות", אני עדין מאמינה במקצוענות שנרכשת במהלך השנים "כעוגן שקושר אותי לטיפולים וללקוחות שמעונינים לדעת" וזו הסיבה שבשנת 2021 עקב משבר הקורונה, החלטתי לייצר קורסים לקוסמטיקה און ליין בנושא קוסמטיקה מקצועית לכלל הציבור כדי שגם הציבור הרחב יוכל ללמוד ממקור מידע מקצועי ולא קשור לאף חברה מסחרית. בקורסים, תוכלו גם להתרשם מחוות דעת של אנשים רבים.

היום הקליניקה שלי נמצאת בביתי בטירת כרמל. אני מציעה קוסמטיקה מקצועית בהתאמה אישית ומבצעת בעצמי את כל הטיפולים. באתר זה תוכלי להתרשם ממגוון השירותים שאני מעניקה בקליניקה וגם דרך דרכים אחרות.

רוצה לציין שאני מאמינה במדע ולכן מבצעת בקליניקה אך ורק טיפולים שהוכחו מדעית כיעילים ולמען הביטחון שלכם עובדת רק עם תכשירים שאושרו ע"י משרד הבריאות .

ברשותי ליין קוסמטיקה טבעית לפנים הכולל סרום טבעי לפנים, קרם לחות לפנים טבעי שנבדק דרמטולוגית, סבון טבעי ועוד מוצרים כפי שמפורט באתר זה.

 

אתם מוזמנים להגיע לייעוץ מקצועי על מגוון נושאים, בינהם טיפוח עורכם, ניקוי בפנים, לטיפול בפצעים בפנים, לשיקום עור הפנים, לטיפול טכנולוגי בצוואר ומחשוף, להסרת שיער בלייזר, לטיפול בשיעור יתר בפנים, לטיפול בקמטים בשפתיים, להתאמת מוצרי קוסמטיקה לשיפור את בריאות העור, ללמוד איך לשמור על עור פנים בכל גיל, לטיפולי פיגמנטציה והסרת כתמים בפנים, או לייעוץ על שימוש בצמחי מרפא בטיפול בעור, במחלות עור ואו לבעיות הורמונאליות שונות ועוד.

אתם יכולים לבחור באחד מקורסים הדיגיטלים שלי או לרכוש מוצר קוסמטי מתקדם מהליין האישי שלי.

לא משנה מה תבחרו לטיפוח היופי או לשיגרת טיפוח הפנים שלכם, תהיו בטוחים במקצוענות ובתוצאות כי אתם בידיים טובות. אצלי, הטיפולים מחוללים שינוי כמעל 15 שנה .

בנוסף, וכדי שתכירו אותי יותר ראיתי לנכון לצרף את "האני מאמין שלי" .

מחכה לכם!

האני מאמין שלי

 1. אני מאמינה ביופי הייחודי הקיים בכל אדם ודרך הטיפול מדגישה אותו "ומוציאה החוצה", לעיני כולם.

 2. אני מאמינה במקצוענות יותר מאשר בפרסום, ולכן רוב לקוחותיי מגיעות אלי "מפה לאוזן" ומהר מאוד הופכות למשפחה.

 3. מאמינה בכוח הידע, בהשקעה ובניסיון, ולא מאמינה "אינסטנט החדש".

 4. אני מאמינה לתכנון טיפול נכון ולכן לפני ההתחלה מסבירה איזה טיפול פנים מומלץ, איזה טכנולוגיות מתאימות לכם ובונה תוכנית טיפולית מותאם לצרכים האישיים שלכם.

 5. מאמינה בנתינה, בכנות וביושר, ולא רק בסף וזו הסיבה שאני "לא מוכרת חלומות" אלה ציפיות אמתיות .

 6. מאמינה שניתן למטן הזדקנות, אך יודעת שלא ניתן לעצור תהליך ביולוגי זה אפילו ע"י ניתוחים והזרקות.

 7. אני מאמינה בביטחון שלכם! כי אין לי זכות לגרום לכם, לקוחות שלי, נזק עתידי, ולכן לא אבצע טיפולים העלולים לגרום לנזקים באופן מידי או בעתיד.

 8. אני מאמינה "בחופש הבחירה של לקוחותיי, ולכן עובדת לפי טיפולים ללא התחייבות לסדרת טיפולים.

 9. מאמינה שלכל אחד זכות להרגיש טוב עם גופו ואני אעשה כל מה שניתן לעזור במשימה.

 10. אני מאמינה שניתן לטפל גם בבנות צעירות הסובלות משיעור כהה בגוף. הזמנים השתנו ואין סיבה שילדות יסבלו בגן או בבית ספר מהערות פוגעניות. ממליצה להורים להגיע לטיפול ידידותי ובטוח שישנה את חיי הילדות באופן מידי.

 11. לאחר שנים של ניסיון בתחום, אני מאמינה שאם הגעתם לטיפול אצלי, אתם מאמינים בי, ולכן ולצורך לכבד את האינטימיות של הטיפול אני מבצעת בעצמי את כל הטיפולים.

 12. כהרבליסטית, אני מאמינה בכוח הטבע, ולכן משלבת חומרים טביעיים ייחודיים בטיפולים ויש לי ליין מוצרי טיפוח טבעיים מנצח שנמכר בקליניקה שלי.

 13. אני מאמינה בכוח הדיגיטלי לצורך הבנה ובחירה נכונה של טיפולים או תכשירי טיפוח, ולכן מאמינה בקורסים הדיגיטליים ובלימוד קוסמטיקה און ליין בווידאו , בזמן שלכם, ללא עלות גבוהה, גם לפני שאתם נגשים לבחור טיפול קוסמטי. מאמינה שהידע שלכם הוא גם הכוח שלכם.

 14.  אני מאמינה בכוח האהבה והנתינה. אני עובדת מהאהבה ויש לי תמיד מה לתת, וזה סוד ההצלחה.

DSC00563.jpg
DSC00455.jpg
20131023_121520.jpg
משפחות יחד.jpg